Telefon +48 887 518 887
ul. Krótka 1
62-004 Czerwonak k. Poznania
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 10:00 - 19:00
Głównym założeniem naszej kliniki jest troska o pacjenta i jego zdrowie. Wszystkie zabiegi wykonujemy z najwyższą dbałością i starannością. Oferujemy Państwu kompleksowe plany leczenia przy użyciu nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach aby zagwarantować naszym pacjentom najwyższą jakość usług. Duży nacisk kładziemy na bezbolesność zabiegów podczas wizyt. Komfortowe leczenie w miłej, rodzinnej atmosferze to nasz priorytet!
Poznaj nas
Dr n. med. Natalia Wendland
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w 2018 r. zdobyła tytuł specjalisty Stomatologii Dziecięcej. W 2022 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych przedstawiając wyróżnioną rozprawę doktorską pt. "Ocena stanu przyzębia u młodych kobiet z zespołem jajników policystycznych na podstawie parametrów klinicznych, immunologicznych i mikrobiologicznych". Doświadczenie w pracy z młodymi pacjentami zdobyła dzięki stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pani dr skończyła Curriculum Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W codziennej praktyce skupia się na mikroskopowym leczeniu endodontycznym, zachowawczym oraz protetyce.
Lek. dent. Paweł Wendland
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczestnik Curriculum Implantologicznego Dental Skills Institute. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, leczeniem zachowawczym oraz protetyką. W swojej pracy klinicznej kieruje się komfortem pacjenta i najwyższą starannością wykonywanych procedur. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i spotkaniach towarzystw naukowych.
Dyp. hig. stom. Klaudia Gruszka
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, uczestniczka licznych kursów skupiających się na poszerzaniu umiejętności z zakresu prawidłowej profilaktyki zdrowia jamy ustnej. W pracy cechuje się dokładnością wykonywanych procedur oraz profesjonalnym podejściem. Duży nacisk kładzie również na edukację pacjenta podczas wizyty.
Marta Meres
Asystentka stomatologiczna
Paulina Guźniczak
Asystentka stomatologiczna
Wysokiej Jakości Sprzęt i Profesjonalny Personel
Zadzwoń +48 887 518 887
Kontakt
Opinie pacjentów
Nie znam lepszych specjalistów od małżeństwa Wendland, wszystkie zabiegi zostały wykonywane bezboleśnie i w komfortowych warunkach, a to dla mnie priorytet. Każda wizyta kończy się uśmiechem na twarzy!
Paweł Gruca
Byłam u wielu lekarzy, żaden z nich nie potrafił mi pomóc, gdy poznałam Panią Doktor Natalię, wszystko się zmieniło. Ból mi towarzyszył wiele miesięcy, już po pierwszej wizycie poczułam ulgę. Dziękuję Pani Doktor!
Paulina Głąb
Zabieg usunięcia zęba wykonany bezboleśnie i bez komplikacji, wszystko poszło tak jak należy przez Pana Doktora Pawła. Dzięki Panu w końcu jestem w stanie zaufać stomatologowi!
Samanta Perolka