Telefon +48 887 518 887
ul. Krótka 1
62-004 Czerwonak k. Poznania
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 12:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 14:00
Głównym założeniem naszej kliniki jest troska o pacjenta i jego zdrowie. Wszystkie zabiegi wykonujemy z najwyższą dbałością i starannością. Oferujemy Państwu kompleksowe plany leczenia przy użyciu nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach aby zagwarantować naszym pacjentom najwyższą jakość usług. Duży nacisk kładziemy na bezbolesność zabiegów podczas wizyt. Komfortowe leczenie w miłej, rodzinnej atmosferze to nasz priorytet!
Poznaj nas
Lek. dent. Natalia Wendland
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w 2018 r. zdobyła tytuł specjalisty Stomatologii Dziecięcej. Pracuje na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz jest w trakcie pisania rozprawy doktorskiej. Pani dr. skończyła Curriculum Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W codziennej praktyce skupia się na leczeniu zachowawczym, enododntycznym oraz protetyce. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi.
Lek. dent. Paweł Wendland
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uczestnik Curriculum Implantologicznego Dental Skills Institute. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, leczeniem zachowawczym oraz protetyką. W swojej pracy klinicznej kieruje się komfortem pacjenta i najwyższą starannością wykonywanych procedur. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i spotkaniach towarzystw naukowych.
Dyp. hig. stom. Kamila Hnatko
Dyplomowana higienistka, w pracy zawsze towarzyszy jej ciepły uśmiech , który wraz z profesjonalnym podejściem do pacjenta , powoduje iż wizyta jest miła i bezstresowa. Cechują ją optymizm oraz wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, co sprawa, że doskonale odnajduje się w swojej pracy.
Wysokiej Jakości Sprzęt i Profesjonalny Personel
Zadzwoń +48 887 518 887
Kontakt
Opinie pacjentów
Nie znam lepszych specjalistów od małżeństwa Wendland, wszystkie zabiegi zostały wykonywane bezboleśnie i w komfortowych warunkach, a to dla mnie priorytet. Każda wizyta kończy się uśmiechem na twarzy!
Paweł Gruca
Byłam u wielu lekarzy, żaden z nich nie potrafił mi pomóc, gdy poznałam Panią Doktor Natalię, wszystko się zmieniło. Ból mi towarzyszył wiele miesięcy, już po pierwszej wizycie poczułam ulgę. Dziękuję Pani Doktor!
Paulina Głąb
Zabieg usunięcia zęba wykonany bezboleśnie i bez komplikacji, wszystko poszło tak jak należy przez Pana Doktora Pawła. Dzięki Panu w końcu jestem w stanie zaufać stomatologowi!
Samanta Perolka